top of page

Susipažink Dovilė

Technologijos turi tarnauti žmogui, ne atvirkščiai. 

Dovilė Kurpytė - Lipnickė

Entrepreneur, engineer,
motivational speaker

Dovilė Kurpytė – informatikos ir elektronikos inžinierė, dėl pomėgio optimizuoti ne tik kodą, bet ir laiką bei tikslus praminta Gyvenimo inžiniere. VILNIUS TECH lektorė ir 5 Europos šalių viešo kalbėjimo ir lyderystės Toastmasters International Programos kokybės direktorė. Dovilė pati planuoja ir sėkmingai siekia savo tikslų daugiau nei 15 metų. Dovilė sako, kad jei savo dieną analizuoji ilgiau nei 4 sekundes – švaistai savo laiką (seminare ji pasidalins kaip tai padaryti)! Dovilė užkrečia savo entuziazmu, begaline energija ir aistringu atkaklumu. Dovilės iniciatyvumas leidžia jai apeiti pasiteisinimus ir visoms nuostabioms galimybėms pasakyti TAIP!

Jos konsultuojami klientai jau po 1,5 val. seminaro „perlaužia“ senas taisykles, kurios kliudo pasiekti savo tikslus – t.y. svajones, turinčias planą. Klientų sėkmės pavyzdžiai: 2 metų tikslai įgyvendinti vos per 7 mėnesius. Tai tikrai įmanoma, kai gerai žinai kaip!

Dovilė pirmoji ir vienintelė Baltijos šalyse gavo prestižinį IEEE (didžiausios pasaulinės techninės profesionalų organizacijos technologijų vystymui (tarptautinio Elektros ir elektronikos inžinierių instituto)) apdovanojimą, nes savo pasiekimais išsiskyrė Europoje, Afrikoje ir Viduriniuosiuose Rytuose (daugiau nei 58 valstybėje). 

Dovilė tapo pirmąja Programos kokybės direktore Baltijos šalyse tarptautinėje organizacijoje Toastmasters International. Jai vadovaujant nacionalinės ir tarptautinės (Lietuva, Latvija, Estija) komandos pasiekė aukščiausio lygio efektyvumo apdovanojimus „President Distinguished“ (tik 3% klubų pasiekia šiuos apdovanojimus). 

Gyvenimo inžinierė ne tik padeda kitiems pasiekti savo tikslų, bet ir kuria verslus, padedančius visuomenei geriau pažinti technologijas. Dėstydama universitete, mokydama moksleivius ir mokytojus ji mokslą ir technologijas priartina ne tik prie neformalaus mokymo, bet ir prie verslo ir šios dienos poreikių.
 

Laisvalaikiu Dovilė skraido parasparniais ir moko kalnų technikos, keliauja laipioti uolomis bei kalnais.

DovileKur.jpg

PAGALIAU PRADĖTI gali visi. 

Raminta Girdvainė

Susipažink Raminta

Pokyčių trenerė, kognityvinės elgesio psichoterapijos (KET) praktikė, padedanti transformuoti klientų gyvenimus

13 metų patirtis komunikacijos srityje, koučingo sertifikatas (ICF), Points of You metodika ir ketverius metus gilinamos psichoterapijos žinios padeda atskleisti ir išgryninti klientų asmenines svajones ir troškimus, atrasti savąjį kelią ir pašaukimą, pamatyti savo stiprybes bei patikėti savimi. Taigi kai reikia išgryninti savo idėją ir pradėti veikti – tai žmogus, kurio rankose svajonės atgyja!
 

Norėdama padrąsinti imtis išsvajotų pokyčių ir PAGALIAU PRADĖTI įgyvendinti savo idėjas, su bendraautorėmis sukūrė pokyčių iniciatyvą, judėjimą „Išdrįsk pradėti“, kuris per 3 metus didelių konferencijų ir kitų renginių bei projektų pagalba įkvėpė tūkstančius moterų. Šalia idėjinių ir organizacinių darbų čia ji kūrė turinį, rūpinosi ryšiais su žiniasklaida, bendradarbiavo su lektoriais ir konferencijų metu dalinosi savo patirtimi.
 

Raminta pati prieš šešerius metus nusprendė pakeisti profesiją, vietoj samdomo darbo pradėti savo veiklą saviugdos srityje, tad giliai jaučia, supranta ieškančius savojo kelio ir turi asmeninę patirtį, kaip iš užstrigimo taške A nukeliauti į mylimą, pilnatvę teikiantį tašką B. Šiandien ji jaučiasi laiminga savo veikloje, skirtingais formatais įkūnijo visas savo vaikystės svajones: būti mokytoja, psichologe ir redaktore/ žurnaliste. Šiandien ji moko, padeda žmonėms išjudėti iš psichologinio užstrigimo ir kuria turinį/ rašo tekstus.
 

Raminta trejus metus dėstė Vilniaus universitete, Komunikacijos fakultete ryšius su visuomene bei verslumą ir lyderystę, siekdama ne tik pasidalinti savo sukaupta patirtimi, bet ir įkvėpti studentus labiau pasitikėti savimi ir tapti savo gyvenimo kūrėjais. 
 

Raminta kasmet vidutiniškai bent 80 dienų (700 val.) skiria kompetencijos kėlimui, trejus metus (4800 val.) mokėsi kognityvinės elgesio terapijos (KET) podiplominėse studijose su geriausiais Lietuvos ir užsienio ekspertais. Visa tai tam, kad kuo geriau suprastų žmogaus psichologiją ir gebėtų sukurti kuo daugiau vertės savo klientams, suteiktų jiems reikalingus įrankius ir įgalintų juos veikti savo svajonių kryptimi.
 

Vesdama XFM radijo laidą „Lyderystės klubas“ kalbina šviesius, talentingus žmones, taip nutiesia tiltą iki klausytojų širdžių, ieškančių stiprybės ir įkvėpimo. Dėl savo smalsumo, bendruomeniškumo ir noro nuolat tobulėti, jau daug metų yra viešojo kalbėjimo entuziastė ir priklauso „Toastmasters International“ ir „Įtaigių pranešėjų klubas“ klubams.

raminta.jpg
bottom of page